Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy autót,nem tudom...

Vettem egy autót,nem tudom átíratni?

Figyelt kérdés
Sajnos szerintem elég rossz üzletet kötöttem.egy kereskedőtől vettem egy autót,ez a forgalmiba be is van jegyezve,hogy ő a jelenlegi tulajdonos.amit kitöltöttünk adásvételit hibás,nem engedik átírni okmányirodában.A kereskedő nem igazán segítőkész.Igazából nem egy nagy összegű autóról van pénz,nyilván fájna ha buknám de már kezdem unni.Ha az autót hagyom ott szétrohadni ahol van,abból lehet bajom?Gyanítom a cég sem egy hosszú életű cég ahogy utáűna olvastam,talán dobós cég lesz:/Ilyenkor ezzel az autóval mi lesz,ha én már inkább lemondok róla?

2021. ápr. 20. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Beszélj az eladóval, javítsátok ki a szerződést.
2021. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam nem egyszer,süket fülekre találok csak.már meguntam.kifutottam a 15napos átírásból is,nem akarok nav büntetést egy gyökér kereskedő végett.inkább bukom azt az autót
2021. ápr. 20. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor fenyegesd meg perrel. Adja vissza a pénzt, te meg az autót.
2021. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen formában biztos, hogy nem hagynám félbe a dolgot, mert pont az a veszélye, hogy a kereskedőnek lehet olyan kapcsolata az7 okmányirodában, aki elkönyvelte az autó eladását, és esetleg hónapok múlva rajtad kérik számon, hogy miért nem írattad át...

Amennyiben a kereskedő nem partner, sajnos a rendőrséghez kell fordulni, ne hagyd annyiban.

2021. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a kereskedőnél süket fülekre találtál?

Én utána rögtön ügyvédhez mennék vagy a rendőrségre.

2021. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5/5 Goldmund73

Ment a PACSI

2021. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!