Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a veszélyhelyzetben járt...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Ha a veszélyhelyzetben járt le a műszaki, akkor az most meddig jó?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Mintha megint kitolták volna a veszélyhelyzetet, de meddig? És annak lejárta után számoljunk 60 napot? Hogy van ez most?
2021. jún. 29. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Úgy van ahogy írod. Vészhelyzetet előreláthatóan ősszel szüntetik meg, ha nem lesz 3. hullám.
2021. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyenlőre december 18-ig van kitolva. De ez még változhat.

És, igen onnantól a +60 nap.

2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes van egy rossz hírem. A harmadik hullámról lemaradtál.
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Április 25-én járt le, úgy tudom hogy akkor veszélyhelyzet volt. Hivatalosan az ősz dec 18-ig tart? Olvastam valahol hogy az őszi országgyűlés kezdetéig vagy végéig tart, de az őszi orszgyűl. pontos napja nincs meghatározva. Ha jól emlékszem ez az ügyfélkapu hírei között volt.
2021. jún. 30. 18:54
 6/6 anonim válasza:
Fogalmam sincs nekem sem, hogy ez pontosan meddig is tart. Én inkább alszom nyugodtan, és elvittem ma reggel a kocsit műszakira, ahol olajat is cserélnek rajta a szükséges alkatrészekkel. Inkább rendezd le te is kérdező, nehogy egyszer jöjjön egy csekk. Én már így is várok egyet az autópálya jogosulatlan használata miatt (abban a tévhitben hajtottam rá, hogy még érvényes a matricám).
2021. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!