Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy lehet ilyen drága a CASCO?

Hogy lehet ilyen drága a CASCO?

Figyelt kérdés
Egyik nap kinéztem egy használt autót, elmentem megnéztem. Tetszik is, pont jó lenne nekem. Itthon kíváncsiságból kalkuláltam egy casco-t és közel 600 ezer ft lett a vége. 30 éve vezetek, sosem okoztam balesetet. Hogy lehet, hogy ilyen magas összeget kaptam?

2021. júl. 7. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen autó, milyen paraméterekkel. Csak a legfontosabb infó hiányzik a kérdésedből.
2021. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A CASCO jellegű biztosítások mindig nagyon drágák voltak. Igazán csak új autóra "éri meg" kötni ezeket (ha friss jogis gyereknek veszed pl.).


Hosszú balesetmentes múlt sokkal kevésbé számít, mint hogy mekkora önrészt vállalsz egy kár esetén.

2021. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Casco vagyonbiztositás és nem felelősségb, az árához van köze és a javitási költségekhez. Pont a lényeget nem irtad le, hogy milyen autó.
2021. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, így már érthetőbb. Nagy lehúzás, de úgyis muszáj kifizetni, ha nagyobb értékű autóról van szó. Csak csodálkoztam, mert pár éve egy A6 2.0 TDI-nél évi 200 ezer körül fizettem rá.

2017-es Mercedes S350d egyébként a kiszemelt autó.

2021. júl. 7. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyértékű autó...ennyi
2021. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kalkulálj máshol is. Kíváncsiságból én is készítek egyet ha kéred (Union) ... esetleg kis kedvezményt bele tudok csempészni.
2021. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg felmondtam a 40 ezres kaszkómat, mert túl drágának tartottam. 😂
2021. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!