Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha megbüntetik a fuvarost, ki...

Ha megbüntetik a fuvarost, ki állja a költséget?

Figyelt kérdés
Ha valaki felbérel egy fuvarost, és menet közben megbüntetik mert nincs matricája a pályára, akkor kinek kell rendezni a büntetés díját?

2021. júl. 25. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő kapja a csekket.
2021. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fuvarosnak. Én arra szerződtem vele, hogy A-ból B-be vigyen el valamit, kap érte X összeget.


Az az ő kockázata, hogy jogosultság nélkül hajt fel a pályára, nekem semmi közöm hozzá. Ha menet közben tankolnia kell, akkor sem én fizetem, az üzemanyagköltség is benne van az árban. Ha útközben defektet kap, az is az ő kockázata, nem fogom neki kifizetni a gumi javítását.

2021. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga a fuvaros állja
2021. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérem az anyósomat, hogy menjen el a Spárba bevásárolni, és közben halálos balesetet okoz, én megyek börtönbe, vagy ő?
2021. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fuvarost, nem is kérdés
2021. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te kötelezted rá, hogy arra menjen?


Vagy másfelé nem mehetett? Akkor az árba belevette a matricát is.

2021. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már csak a fuvarost kell erről meggyőzni valahogy...
2021. júl. 26. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Neki küldték a csekket, vagy mit.
2021. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!