Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy autót.De én marha...

Sancy66 kérdése:

Vettem egy autót.De én marha nem néztem,és akitől vettem nem íratta át az autót. Át tudom íratni így,vagy nagy szarban vagyok? Valakinek tapasztalat ez ügyben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt a vevőnek kell átiratni! Bemégy az adásvételivel kormányhivatalba, és megmindják mut csinálj.
2021. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem megy köztes adásvételivel csak szimplán? Tehát az az adásvételi amivel ő vette az előzőtől, meg az amivel te vetted.
2021. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszolónak: a jelenlegi eladó mikor még régebben megvette valakitől, akkor nem íratta át!

Kérdező menj be az okmányirodában és beszéld meg velük!

2021. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezek szerint lopott autót vettél ?
2021. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Na de nem láttad, hogy a forgalmin nem az eladó neve szerepel?
2021. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom bszott szólni az eladó.

Velem is volt ilyen, addig jártam fenyegetőzve a nyakára az eladónak, míg elő nem kaparta az ő adásvételijét, avval együtt át tudtam iratni az autót.

Csak így megtalálja őt is a NAV, meg az okmányiroda, és kiverik belőle a pénzt.

AMENNYIBEN! lejelentette az, akitől vette az autót.

Ha nem, akkor az eladódat ki lehet hagyni a buliból, és kell írni egy másik adás-vételit az eredeti, forgalmi szerinti tulajjal.

2021. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megtalálja!...
2021. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szazso71 válasza:
Be kell menni az önkormányzathoz, minél hamarabb!! a papírokkal odaadni és ők megmondják mi hiányzik vagy melyik szerződés nem jó.Ha nincs rajta kötelező ami érvényes az is gáz lehet.
2021. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!