Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Át tudom Így íratni az autót?

Mzsolt2 kérdése:

Át tudom Így íratni az autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásároltam egy autót amibe volt egy motor csere arról van is egy adásvételi papír amibe garanciát vállaltak a motora

Voltam vele eredeti vizsgán és szóltam is hogy motor csere volt benne és oda is adtam a papírt róla,

megcsinálták az eredeti vizsgát nem volt vele gond ki is adták a papírokat viszont mondták hogy vigyem majd valami hatósági átvizsgálásra az autót..

Viszont muszály lenne vinni még valami át vizsgálásra vagy Igyis a nevemre vehetem? Gondolom a forgalmiba bele tudják írni hogy motor csere volt benne



2021. nov. 30. 13:51
 1/1 toncsi64 ***** válasza:
Az Okmányirodánál nem írják be a motorcserét csak ha egy műszakí állomáson megnézik, jóváhagyják, igazolják a csere tényét, megfelelőségét. Az lehet, hogy nem lesz elég egy "sima" műszaki hanem "hatósági" fog kelleni, de ha egyébként rendben a paripa akkor az sem jelenthet gondot. A vizsgánál kapott papírokkal aztán majd az Okmányiroda kiállít (gondolom) egy új forgalmit a "frissült" adatokkal.
2021. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!