Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Műszaki vizsgán problémát...

Műszaki vizsgán problémát jelenthet az üléshuzat?

Figyelt kérdés
Oldallégzsákos autóról van szó, az ülésben is vannak légzsákok. A huzat olyan, hogy elvileg szükség esetén felszakad a légzsáknál. Ezen kívül a hátsó üléseknél a középső öv a huzat alatt van, mivel nincs haszálva nem bajlódtam vele. Gondot jelenthet ez a műszakin?

2021. dec. 2. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én levenném a vizsga erejéig.

Még akkor is, ha esztétikai hibákat akarsz leplezni vele.

A hátsóba bele köthetnek.

2021. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele leplezni semmit csak az ülést védeni. Az a baj, hogy munkaigényes le és felrakni, ráadásul szakad az eső is és nincs fedett helyem.
2021. dec. 2. 19:24
 3/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
78%
Nem lesz semmi gond belőle.
2021. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem foglalkoznak ilyennek. nekem még úgy is átment, hogy kopogott a jobb első futómű. Sőt most úgy vittem, hogy volt pár lyuk a hátsó dobon, szólt a szervízes, hogy van egy kis gond vele, de attól még átengedte csak kicsit várni kellett.

Nem fogják végignézni, hogy az autón milyen biztonsági berendezések vannak. Ennyi erővel az ABS-t vagy az autú rendszereinek hibakódmentességét is néznék.

Alap dolgokat nézik , fék futómű mást nagyon nem.

2021. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nem fogják végignézni, hogy az autón milyen biztonsági berendezések vannak. Ennyi erővel az ABS-t vagy az autú rendszereinek hibakódmentességét is néznék."

Nézik is, legalábbis annyira, hogy ABS, légzsák, check engine lámpa nem világíthat.

2021. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veterán vas ***** válasza:

Gondolom helyszine válogatja, de én még sosem tapasztaltam, hogy ilyesmivel foglalkoznának.

Igaz, egy egyszemélyes kisebb helyen vizsgáztatok nem egy NKH főbázison. Itt két fix kamera van a műhely sarkaiban, a kézikamerát csak a km óra és az alvázszám lefotózásához használják.

Talán még az sem tűnik föl, ha üléshuzat van.

2021. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szedtem le, csak hátul kibújtattam kicsit az övet hogy lássák hogy van. Nem foglalkoztak vele pedig az NKH-nál voltam.
2021. dec. 3. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nézz körül mennyi bontószökevény mászkál az utakon. Ha azok átmentek a tiéddel sem lesz gond.
2021. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyolcas.

Az megvan, hogy 6 órával később reagáltál, mit amikor a kérdező írta, hogy átment?

2021. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. De a lényeg át ment szerintem. Mert aki ilyen kis dolgokon aggódik nézzen körül egy kicsit, hogy a forgalomba milyen autók vannak. Akiknek a fél kaszni nincs meg és társai.
2021. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!