Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Épp most mentem át a forgalmin...

Épp most mentem át a forgalmin, de nem is tudom, hogy szerzem meg a jogsit?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy kormányablak, de nem kaptam arról semmilyen papírt, hogy átmentem. Mi a teendő?

2022. nov. 19. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A sikeres forgalmi vizsga után el kell telnie pár munkanapnak, mire regisztrálva lesz. De időpontot már foglalj nyugodtan.

(Én például szerdán vizsgáztam, egy hétre rá pénteken mentem kormányablakba.)


Bármelyik kormányablakba mehetsz, online érdemes időpontot foglalni, első jogosítvány kiváltására. Vidd a személyid, a sikeres eü vizsga kártyád, ennyi. Minden más online benne lesz nekik a rendszerben. Lefotóznak, kapsz egy papír, amivel átmenetileg vezethetsz, amíg postán kiküldik a jogsid.

2022. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudsz időpontot foglalni.


[link]

2022. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Papírt nem is kell kapnod, online intézi a vizsga állomás a sikeres vizsgád tényét.

Ami neked kell az a személyid, elsősegély vizsga igazolás meg talán az orvosi alkalmasságid.

Bemész, elmondod hogy első jogosítványt szeretnél csináltatni és odaadod a papírokat.

2022. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
elmondták, miért nem figyeltél?
2022. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!
2022. nov. 19. 19:46
 7/16 A kérdező kommentje:

Most kaptam egy ilyen emailt, ami alapján úgy értelmezem, hogy nekem nincs is teendőm.


Tájékoztatjuk, hogy vezetői engedély kiállítására vonatkozó ügyében a vezetési jogosultsága a közúti közlekedési nyilvántartásba bejegyzésre került. A vezetési jogosultságát önmagában a nyilvántartási bejegyzés alapján is jogszerűen gyakorolhatja Magyarország területén, a bejegyzés időpontjától kezdve a vezetői engedélye kézhezvételéig, de legfeljebb 30 napig.


Az okmánya gyártásra továbbítva.

2022. nov. 20. 13:24
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Ezt a kormányablak küldte gondolom.

Első jogsi kiállítása esetén papírral sem vezethetsz. Kb 2 hét mire elpostázzák.

2022. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
#8: Le vagy maradva 2020 óta lehet vezetni a papírral.
2022. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
#9 idén kaptam a jogsimat 😂 Az első papíromra rá is volt írva, hogy vezetésre NEM jogosít + az ügyintéző is elmondta. Ha már volt korábban jogsim és hosszabbítok vezethetek papírral. Ha ez az első akkor nem.
2022. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!