Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Belementem egy autóba?

Belementem egy autóba?

Figyelt kérdés

Belementem hátulról egy autóba egy kicsit.

A következő szituáció volt, elsőbbségadás kötelező tábla, előttem állt a jármű.

Nem jött balról semmi, az előttem lévő Jármi megkezdte a kikanyarodást.

Én kanyarodtam ki utána, közben én is elnéztem balra egy pillanatra, és bumm kocc..

Random megállt előttem a jármű, kiszáll egy kb 75 év körüli házaspár...

Mást nem tudtak mondani csak hogy hívják a rendőrséget.

Egy picit megrepedt nekik hátul a lökhárító, ennyi kár lett.

Mondtam hogy van nálam 10,000ft de nem fogadták el.

Nem volt se náluk de nálam betétlap, mondtam hogy megadom az elérhetőségem, és az idosno azt mondta hogy nem ért az internethez..

Látszott rajtuk hogy pénzt akartak volna kifacsarni belőlem..

Persze értem hogy én mentem beléjük hátulról, és hogy a KRESZ szerint én vagyok a hibás, de baszki csak úgy indoklás nélkül megállt előttem kanyarodás közben..

A00-ban voltam, sokkal többet fizetek majd a biztosításért? Vagy van valami kiskapu?


2023. jan. 16. 17:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
96%

10000ft az semmi rá. Ae

Ellenben jogos hogy némelyik beszámíthatatlan. Betétlap, azt cigánykodjon a kárszakértővel.

2023. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
97%

"Mindegy nyilván én fogok fizetni még én mentem bele hátulról de ez sem normális dolog"


Miért nem normális??

2023. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom, nem beszéltek volna így veled, ha nem akartad volna átverni őket.

Az meg nem biztos, hogy az ő jogsijukat kellene elvenni... a személyiségedet tesz téged alkalmatlanná minden életkorban, szóval tök mindegy, hogy fiatal vagy. Ilyen hozzáállással neked nem kellene vezetni.

2023. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
87%
'Persze én is hibás vagyok '- nem, CSAK te vagy a hibas. Frissjogsis, gyakorlatlan de nyomja neki, nem figyel, majd amikor baj lesz, akkor mindenki mas a hibas.
2023. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%

"bizonyos életkornál már elkellene venni a jogosítványt."

Nálunk a cégnél, van néhány 70+-os "bácsi", akik kamionnal járják Európát. Felejtsük már el ezt, a jogsit életkorhoz kötni. Persze vannak idősek, ahogyan fiatalok is, akik teljesen alkalmatlanok ahoz, hogy vezessenek. Aztán valahogy, valaki mégis alkalmasnak találja. Az adott esetben te voltál a hibás. Figyelmetlen voltál.

2023. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Konkrétan még ki sem szálltam az autóból, még szó sem volt arról hogy 10,000adok akkor( azért mondtam ennyit mert ennyi volt nálam jobban)

De már előtte csúnyán beszélt velem a nő mint az állat..

Egyébként húzták már meg a kocsim úgy hogy lejött róla a festék.. kértem 5 ezret érte hiába hogy amúgy vagy 30,000 de ennyit nem fizetett volna a manus érte nekem meg nem lett volna kedvem ennyi szarakodnod ezzel hogy akkor most kárbejelentés stb

2023. jan. 16. 19:57
 27/39 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy troll. Csak provokálni jött. Feszültséget kelteni és az időseket szidni.

örülj hogy nem egy olyannak mentél neki mint én mert lehet a fejed is belevertem volna a kocsidba.

Na tessék örüljél, itt a provokáció.

2023. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
63%

#27 ne terelj, kispajtas. Ha ilyen amator balf.sz modjara belemjossz, en is ordibaltam volna veled es nem tnned a kiratakba hogy mit Aztan amikor nekiallsz c.ganykodni hogy jovanna akkor adsz egy tizezrest, na akkor kerul elo a telefon es csinalok rolad meg az autodrol 10-15 fotot, csak ugy biztos ami biztos alapon, aztan kamerara kapcsolok, hogy amit pofazol, arrol is legyen bizonyitekom.


Suttyo vagy te, es minden kommenteddel csak erosited ezt a kepet.

2023. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
97%
Ne nevettes! Meghúzzák a kocsid, és beéred 5000-el? A festék nem jön ki annyiból.
2023. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
84%
Troll.
2023. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!