Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Belementem egy autóba?

Belementem egy autóba?

Figyelt kérdés

Belementem hátulról egy autóba egy kicsit.

A következő szituáció volt, elsőbbségadás kötelező tábla, előttem állt a jármű.

Nem jött balról semmi, az előttem lévő Jármi megkezdte a kikanyarodást.

Én kanyarodtam ki utána, közben én is elnéztem balra egy pillanatra, és bumm kocc..

Random megállt előttem a jármű, kiszáll egy kb 75 év körüli házaspár...

Mást nem tudtak mondani csak hogy hívják a rendőrséget.

Egy picit megrepedt nekik hátul a lökhárító, ennyi kár lett.

Mondtam hogy van nálam 10,000ft de nem fogadták el.

Nem volt se náluk de nálam betétlap, mondtam hogy megadom az elérhetőségem, és az idosno azt mondta hogy nem ért az internethez..

Látszott rajtuk hogy pénzt akartak volna kifacsarni belőlem..

Persze értem hogy én mentem beléjük hátulról, és hogy a KRESZ szerint én vagyok a hibás, de baszki csak úgy indoklás nélkül megállt előttem kanyarodás közben..

A00-ban voltam, sokkal többet fizetek majd a biztosításért? Vagy van valami kiskapu?


2023. jan. 16. 17:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
84%

Az én lökhárítóm javítása 950 ezer forint volt és ez csak egy Kia.

Elmész a jó anyádba a 10 ezer forintoddal.

2023. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll esküszöm:D de bevallom amúgy hogy már kicsit rájátszok erre mert itt páran nem értették meg a lényeget..

Mint mondtam, én tisztában vagyok azzal hogy én vagyok a hibás, hogy én nem tartottam be a követési távolságot, én mentem beléjük hátulról..

Amúgy sem pofátlanságból ajánlottam a 10 ezer forintot, nem értek hozzá..

Viszont ha valaki látta volna ezt a szituációt, akkor megértené hogy mi a problémám.

Volt ott egy független 30 év körüli nő aki látta az egész szituációt, és az idősek viselkedését is.. igazából ő is csak annyit mondott, hogy engedjem el sajnos nem tudok mit csinálni nyilván én fogok fizetni, de ő is tudta hogy az öregék nem százasok és ugyanolyan ludasak hogy beléjük mentem hátulról.

2023. jan. 16. 20:32
 33/39 A kérdező kommentje:
Akik meg itt emberkednek, a kárfelméréshez nem értek, a boxhoz annál inkább :ppp utánam lehet nézni
2023. jan. 16. 20:35
 34/39 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel szerinted, hogy értesz a boxhoz? Ha vezetsz, akkor ahhoz kellene érteni.
2023. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
93%
Gyakori jelenség mostanában. :(
2023. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
97%
#34 Dobozolni ki nem tud?
2023. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
9%
Én kihivtam volna a rendőröket ha egyáltalán volt-e a nyugdijasnak háziorvostól kapott alkalmassági vizsgálat, mert ha nem volt akkor ő fizet mindent ill. büntit is kap.
2023. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus önigazoló f_sz, ha nem troll. Mindig újabb körülményekkel "szinesíti" a sztoriját, ha épp nem neki lejt a pálya, ezzel akarva maga mellé állítani a véleményeket. Felesleges: csak te vagy a hibás, és 10.000 forinttal csak kb. az az egy óra veszteség van kifizetve, amit rád pazaroltak.

Ez meg a csúcs:

"Hát én egyetértek azzal a dologgal hogy egy bizonyos életkornál már elkellene venni a jogosítványt."

Nem, bizonyos jellembeli tulajdonságok esetén ki sem lenne szabad adni. Többek között az ilyeneknek, mint te. Alkalmatlan vagy rá, mert az alapállásod az, hogy mindig neked van igazad, és mindenért a másik a hibás. Ez a hozzáállás alkalmatlanná tesz a járművezetésre. Te egy kis zseb-M.Richárd, bonsai-Berki Kisztián vagy. A boxszal meg ne nagyon vergődjél, mert minden kutyánál van egy erősebb kutya, és az ilyeneket előbb utóbb kiszedik a felhúzott ablakon keresztül is egy kis "beszélgetésre".

2023. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
82%

Hasonló hülyegyerek jött nekem, aki egy parkolással bénázó nénit nézett, így nem vette észre, hogy megállt a sor előtte.

Először ő is a bénázó nénit okolta, és ő is kp-ban akarta rendezni. Céges autó lévén nem mentem bele, 650 ezer volt a kár.

2023. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!