Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 1,4 benzin, 21 éves autónak ,...

1,4 benzin, 21 éves autónak , 36 ezer forint éves, kötelező biztosítás sok?

Figyelt kérdés

B 10 bónusmalus!


Én sokallom!

Hogyvanez?



2023. jan. 18. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

És egy budapesti friss jogsis 18 éves nevén van?

Nyilván a B10 miatt nincs, de az is számít, hol és ki használja

Egyébként nem sok, mit kapsz havi 3000 Ft-ért?

2023. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Majatom ***** válasza:
Az életkor is számít. Édesapámmal ugyan olyan autónk van, 99-es swift, csak az enyém 1.3-as, az övé 1.0-es. Mindketten B10-ben vagyunk. Én 41 évesen fizetek évi 19.000-et, ő 67 évesen fizet évi 26.000-et.
2023. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a fővárosban vagy kis lélekszámú helyen laksz-e. Meg még egy halom befolyásoló tényező is van. Meg kell nézni a kalkulátorban, hogy van-e jobb ajánlat a mostani szerződésednél. Ha van akkor évforduló előtt a megfelelő időben át kell kötni.
2023. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Én 6 éves jogsival, megyeszékhelyen, 15 éves 1.8-as autóra B1-ben fizetek 84-et (korábbi autómon is B1-ben voltam, csak lecseréltem) úgy, hogy soha egy karcolást sem okoztam. Mindezt úgy, hogy A0-ban 7x ezer volt, csak ugye drágultak a kötelezők
2023. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadható. Nem csak az autótól, a te paramétereidtől is függ.

Én 40 éves vagyok, vidéken lakom, károkozóásóm soha nem volt, 23 éve vezetek, B10 nekem is a bónuszom évek óta. 18 éves autóra legutóbb én is ilyesmi díjat fizettem egy összegben utalva. Idén többre számítok. A biztosítók is évek óta folyamatosan emelnek, ahogy minden is drágul.

2023. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mihez képest sok?

Csináltál kalkulációt valamelyik erre alkalmas honlapon, és ez a legolcsóbb? Akkor nem hogy nem sok, hanem a legkevesebb.

Csak úgy, érzésre sokallod? Hát akkor, ha nincs olcsóbb, akkor ezzel a rossz érzéssel kell élned egy jó éven át. Ha van olcsóbb, akkor nem sokallnod kell, hanem biztosítót váltanod.


A sok alapdíj meghatározó adatból felsoroltál négyet (motor űrtartalom, autó életkora, üzemanyag, és a bonus-malus fokozatod). És a további sok, alapdíjat módosító korrekciós tényezőnek számítóból, egyet sem írtál. De, felesleges is lenne; miért más végezze el a kalkulációt, helyetted?

2023. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, ez marad!

Köszi mindenki!

2023. jan. 18. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!