Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha hasznaltauto kereskedőtől...

Ha hasznaltauto kereskedőtől akarok kolcson egy egy napokra kocait bérelni, mire figyeljek hogy ne verjenek át?

Figyelt kérdés

Ugy tudom ilyen esetekben le kell tenni sacc 50 ezret zálogba nekik amit akkor kapok vissza ha épségben visszavittem a kocsit.

Plusz fizetnék feketén bérleti díjat(bérlés nincs náluk hivatalosan)

Csak tartok az egésztől hogy lehúzás lesz ebből



#fekete autóbérlés
2023. máj. 22. 16:32
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*kocsit bérelni
2023. máj. 22. 16:32
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad. A haverom, a Sanyi, nála ott kezdődik, hogy az autó vételárát le kell tenni, mert ha karcosan hozod vissza a kocsit akkor tulajdonképpen megveteti veled, mert úgy már nem tudja eladni.
2023. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ezek eleve karfos használt kocsik..valamelyiken rendszam sincs
2023. máj. 22. 16:39
 4/26 A kérdező kommentje:
*karcos
2023. máj. 22. 16:40
 5/26 A kérdező kommentje:
Meg nem hallottam, hanem hivatalos autoberlésnél ez van. Csak nekem ott ahol berléssel foglalkoznak legálisan az ottani kocsik nem tetszenek.
2023. máj. 22. 16:41
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszám nincs akkor használni se lehet közúton.
2023. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hasznaltaito kereskedes. Nyilvan nem a rendszamnelkulit akarnám elvinni.
2023. máj. 22. 16:42
 8/26 anonim ***** válasza:
Magad mondtad, hogy feketén menne a dolog. Innentől nem hívható lehúzásnak, hanem jól megérdemelt büntetésnek.
2023. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Csak nekem ott ahol berléssel foglalkoznak legálisan az ottani kocsik nem tetszenek.


Hát milyen autó tetszene neked?

2023. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Audik, Passatok, fekete felnik, sötétítve, amolyan "gengszerkocsik",csak épp vmi kisebb nőcisbe kéne hasonló.


A munkahelyem a céges sz.rságok miatt, nem akarom égetni magam hogy 1.szakitottunk a barátommal és amolyan szerencsétlen vagyok akinek ismeröse sincs és 2. gyalog kell(kéne)mennem a hülye munkán kívüli kötelező csapatépítőkre, mert nincs az se aki elvigyen meg hazahozzon, de még tömegközl-el se közelithető meg.

A korabbi ilyen sz.rokon a párom is jelen volt.

Eleinte pasit akartam volna bérelni de azt végképp nem találok.

Akkor legalább kocsi lenne.

2023. máj. 22. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!