Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Simson adásvételi nélkül...

Simson adásvételi nélkül forgalomba?

Figyelt kérdés
Papám még tavaly meghalt, így megörököltem tőle egy Simsont. Viszont így adásvételi nem igazán bonyolítható le. Kérdés az lenne hogyan lehet rá így biztosítást kötni? Nekem kicsit sötét a dolog, annyira nem értek hozzá hogyan is működik.
2023. máj. 31. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen papírod biztos van az öröklésröl, azt mellétűződ papád adásvélelijéhez. Kötelezőt meg online meglehet kötni a nevedre és senki nem kéri hozzá az adásvételit.
2023. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tegyük fel ha nincs meg papám adásvételije? Mert valamikor 20 éve vette, megpróbálom megkeresni.
2023. máj. 31. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ne keress semmit...kösd meg az édesapád nevére a kötelezőt, oszt jónapot...senkit nem érdekel sem a blokk, sem az adásvételi, ha nem lopott.


Felesleges magyarázkodni ha kéri a rendőr a papírját...

-apámé, csak én járok vele,mert ő beteg..


Nem fog a rendőr szarakodni.

2023. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2023. máj. 31. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz róla adásvételit valamelyik rokonoddal hogy tőle vetted oszt jóccakát.
2023. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na rendben, köszönöm akkor így lesz.
2023. jún. 8. 19:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!