Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Biztosítás, papírmunka

A kérdés

Egy cégnél vagyok gépkezelő, festő, targoncás és sofőr. Stb. Van "C" jogsim, páv 1-em. Kell-e Belföldi árufuvarozói engedély, ha a cégé az autó is. És általában a cég által készített Vasipari késztermékeket szállítom le, vagy anyagbeszerzésre megyek?

2011. jan. 13. 22:04  Privát üzenet  

A válasz
nem kell, mert a cég saját áruját szállitod! és amugy már nincs belföldi hanem GKI van helyette!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. jan. 13. 22:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha autó szélvédőjére akarok rakni hiretést azért kell engedély?
Használt autót vettem, online biztosításkötés esetén még az eredeti forgalmi engedély számát, stb. kell kitölteni a szerződésnél? Még nincs átírva.
Még nem vagyok 18 éves, de szeretnék autót vásárolni. Az autó szerepelhet a nevemen?
Utoléréses balesetnél a második autó voltam. A harmadik elismerte, hogy a baleset miatta történt. Számíthatok kártérítésre, a kötelezőre, mivel az első kocsi is sérült?
Mitől függ, hogy mennyibe kerül egy autó átiratása?
Mopedre érvényes a B kategóriás (autó) vezetői engedély? ; Egyáltalán kell mopedre jogsi? (ugyhallottam csak 14éves kor betöltése szükséges) ; Mennyi bírság jár ha elkapnak jogsi nélkül? : D

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Biztosítás, papírmunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!