Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kinek mi tapasztalata a...

Kinek mi tapasztalata a Silver-Fix Kft mobil eredetiségvizsgálat szolgáltatásáról?

Figyelt kérdés

Elméletileg házhoz mennek, és helyben végzik el az eredetiségvizsgálatot. Az eredetiségvizsgálatnak fix ára van. A kiszállásért vajon kell fizetni a cégnek? Erről nem volt információ a honlapjukon.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 9. 22:16
 1/3 VIN Expert válasza:
Amit tudni érdemes, hogy a mobil eredetiségvizsgálatot, azaz a házhoz menetelt 2010 április elseje óta nem engedélyezi a hatályos kormányrendelet. Kizárólag fix vizsgálóállomásokon végezhető el a vizsgálat. Tehát a kérdés, hogy van-e díja a kiszállásnak, okafogyott. Ha netán mégis elvégzik a vizsgálatot "mobilban", akkor eljárási technológiát sértenek. Ráadásul az elkészült képek alapján évekre visszamenőleg bizonyítható, ha nem az engedélyezett állomáson készült a vizsgálat.
2011. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves VIN Expert!



A szóban forgó BM rendeletről én is olvastam, de az én értelmezésemben az csak Budapestre és környékére vonatkozott. Tehát csak az említett helye(ke)n nem lehet mobil eredetiségvizsgálatot végezni. Az általam a kérdésben említett cég pedig Budapesten kívüli városokra vonatkozólag hirdeti szolgáltatását, ezért is voltam kíváncsi erre az egészre.

Tulajdonképpen már nem lényeges a céggel kapcsolatos elégedettség vagy elégedetlenség, kiszállási díj vagy egyéb árak, mivel az eredetiségvizsgálat elkészült egy fix állomáson.

2011. ápr. 11. 12:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Vin Expert!



Azért köszönöm a segítséget!

2011. ápr. 11. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!