Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Auto biztositasanal a lakohely...

Auto biztositasanal a lakohelyet, vagy a tartozkodasi helyet veszik figyelembe?

Figyelt kérdés

Sajnos egyaltalan nem mindegy, mert a lakohely - az allando cimem - Budapest, a tartozkodasi cimem pedig, ahol elek, videk...


Hulyek kimeljenek!


2011. okt. 3. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a forgalmiban benne van.
2011. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt en is tudom, de melyik kerul bele...?
2011. okt. 3. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké :) De nem ezt kérdezted, azt hittem az autó már megvan. Oda szerintem az állandó kerül bele, a személyidről (lakcímkártyáról), de ebben nem vagyok biztos, ilyen ügyem még nem volt. Viszont ha a forgalmiba az ideiglenes kerülne bele, akkor (elvileg) mehetnél új forgalmit (+törzskönyv) csináltatni ha költözöl (12000Ft).
2011. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi (pont fordítva mint te) Budapesten élünk/tartózkodunk. A párom állandó lakcíme egy dél alföldi picike zsákfalu. A zsákfalu (vagyis az állandó lakcím) szerint fizet valami kis p.csa összeget egész évre. Kíváncsiságból megnéztük mi lenne, ha Bp-re kellene fizetni. 3x akkora a biztosítási díj...
2011. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!