Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gépkocsi kötelező tartozéka a...

Gépkocsi kötelező tartozéka a pótkerék?

Figyelt kérdés
LPG gázos autóm van és a pótkerék tartályos a tank része. Csak árubeszerzésre járok és nem mindig szoktam magammal vinni a pótkereket. Most a gépkocsi kötelező tartozéka a pótkerék vagy a defektjavító készlet? Rendőr büntethet érte?
2011. okt. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2011. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező tartozék!
2011. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak magad sz0patod vele, ha nincs. Ellentétbe mondjuk az elakadás jelző háromszöggel, ami azért van hogy észrevegyenek ezáltal ne szálljanak beléd ami jó neked is és az arra járóknak is.
2011. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Kérdésre válaszolva, nem kötelező.
2011. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,mivel rengeteg kocsiban gyárilag nincs is. Ami óriási hülyeség ,de a gyártók elérték ,hogy így legyen.Mint ahogy az izzókészlet sem kötelező már .Helyedben azért egy virsli vészpótkereket betennék ,mert ,ha defektet kapsz akkor mit csinálsz? Vagyont fizetsz taxisnak meg autómentőnek?
2011. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!