Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autóvásárlás előtt állok, és...

Autóvásárlás előtt állok, és találtam egy olyat, h lejárt magyar okmányokkal. Ilyen esetben mennyi költség terhel engem? Vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs érvényes forgalmi.

Akkor: Átírás,Biztosítás,javítás,vizsga


Jó kis tétel mire a végére érsz. Lejárt forgalmival nem közlekedhetsz.

2012. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kÖSZI :) és honnan tudom meg a költségeket :)
2012. jan. 26. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Költségeket nem tudjuk megmondani, mert fogalma nincs senkinek, hogy van-e baja az autónak, amit meg kell javítani műszaki vizsga előtt.
2012. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az átírás költségeit netes kalkulátorral megnézheted, a biztosítást is. A műszaki díja az NKH-s bázisokon adott hatósági díj, "maszek" helyeken arra még rászámolnak valamennyit. A javításhoz pedig a hibák ismerete nélkül - ahogy írták - nem tud mondani senki semmit.
2012. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia. Egyet értek az előttem szólókkal, annyival egészíteném ki, hogy műszaki nélkül nem tudod átíratni az autót! Tehát adásvétel, biztosítás, műszaki vizsga, és utána átírás a helyes sorrend:-)
2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony át lehet íratni műszaki nélkül, sőt kötelező. A helyi okmányiroda tud pontos felvilágosítást adni.
2012. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Műszaki vizsga nélkül nem írnak át autót, még csak üzembentartói bejegyzést sem tesznek. Hidd el, kérlek, nagyon régóta működtetek átíróirodát:-)
2012. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!