Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztosítás segédmotorra. Hogy...

Mokkacsino kérdése:

Biztosítás segédmotorra. Hogy is van ez? A többi lent .

Figyelt kérdés

Egy éve vettem egy 50-es motort. Rendesen kötöttem rá biztosítást, ami 04.13-án járt le.

A biztosító április elején küldte az új évre vonatkozó csekket (baleseti adóval együtt) amit 2 napon belül átutalással be is fizettem. Viszont nem kaptam meg az új papírt, igazolást.

A csekk megvan mivel átutalással fizettem. Viszont a bankban nyomtattak egy átutalási igazolást. (pecsét és aláírás nélkül)

Kérdésem, hogy ha a rendőr megállítana most hétvégén, akkor megbüntethet?


2012. ápr. 14. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Autónál is a befizetett csekk az igazolás - ne aggódj,nem büntet meg.
2012. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. De azt hiszem félreértelmezhetően írtam ki valamit. :) Bocsi érte. :)


A csekk befizetetlen (így értettem, hogy megvan), mivel interneten keresztül utaltam a díjat a csekk alapján. Tehát csak a bankban kiadott átutalást igazoló papírom van, amin viszont nincs se pecsét se igazolás.

2012. ápr. 14. 15:05
 3/5 A kérdező kommentje:
se igazolás == se aláírás :) Rossz napom van. :)
2012. ápr. 14. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig tegnap volt péntek 13 ... :o)

Továbbra sem érzem,hogy aggódnod kellene.

Én ugyan zömmel autókra kötök biztosítást a neten (netrisk.hu) de már a megbízást is elfogadja a rendőr.

Egyébként többek közt azért sem lehet gond mivel a biztosítás negyedéves intervallumokra bontottan az aktuális negyedévet követő hónap végéig érvényes.

Vagyis április utolsó napjáig szól a tavalyi biztosításod és a biztosító kb. május közepén bontana Veled szerződést nemfizetés okán.

Tehát mocira fel és hajrá !!

:p))

2012. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2012. ápr. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!