Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vezetői engedély igénylésére...

Vezetői engedély igénylésére pénzt kell vinni, vagy befizetett csekket?

Figyelt kérdés

Az oktatóm anno azt mondta, hogy vigyek 4ezret, most meg azt olvasom az oldalukon, hogy

Első alkalommal történő kiváltásához illetve vezetői engedély pótlásához szükséges:

-illeték csekken 4.000,-Ft értékben, (62 év felett 1500 Ft)

-1 év orvosi alkalmasság esetén 1500, Ft.


Akkor most csekken kell befizetni, vagy mi? És az orvosi alkalmassági mit jelent? Én megcsináltam, akkor nem kell befizetni?


2013. márc. 26. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Úr Isten!
2013. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmész az okmányirodába, bemész odaadod a papírokat, ott vagy kapsz egy csekket amit be kell fizetni a postán és vissza menni vele, vagy ott a helyszínen is belehet fizetni,

legalábbis nekem így volt, és ha már voltál orvosnál, mert minden bizonnyal voltál, ha már az okmányiroda van hátra, akkor nem kell többet fizetni, hanem kerek 4000Ft-ot

2013. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!