Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 50km/h helyett 70 km/h-val...

50km/h helyett 70 km/h-val mentem. Persze bemértek. Ez történt 08.17-én. Levél jött eljárás megindításáról 09. 08-án. Ügyintézési határidőnek a szabályszegés elkövetésétől számított 60 napot írtak. Tehát ha nem jön a csekk 10.17-ig megúsztam?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Korcsok őrmester vagyok Bivalybasznádról! Ezennel az eljárás megszüntetjük. Felhívom azonban a figyelmét, amint itten megint száguld súlyos konzekvencia terheli!
2009. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
71%
Sajnos ne éld bele magad, én is sokára kaptam meg a büntit, 60 eFt-ot, mert a kihalt autópályán (M7 vége)kiraktak egy 80-as táblát és mértek. Majd megmagyarázzák a sünök hogy a postás tehet róla.
2009. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ügy elindult a megadott határidőn belül, tehát meg fogod kapni a közigazgatási bírságról szóló határozatot és a 30e Ft-os csekket.
2009. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ez nem lehet ilyen szerencsém...

Köszi a válaszokat

2009. okt. 15. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg úgy jártam hogy 50 helyett 72 vel mentem és bemértek persze nem tudtam.Ez tavaly októberben volt és idén februárban kaptam a határozatot csekkel amit ki kellett fizetnem.Amúgy ha jól tudom 6 hónap az elévülési idő.Ha addig nem küldenek semmit megúsztad de az olyan ritka mint az ötös lottón nyerni.Szóval ki kell fizetni.
2009. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!