Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Átutaltam egy összegben a...

Átutaltam egy összegben a gépjárműadót, egy hétre rá mégis kijött a csekk az első részletről. Ez hogy van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megkaptam pár hete a papírt, miszerint X összegű adókötelezettségemet meddig teljesíthetem. Akkor megadtak egy bankszámlaszámot és leírták hogy postai vagy banki átutalással törleszthetem, két részletben ugyan, de én úgy gondoltam nekem kényelmesebb egybe kifizetni az egész éveset. Átutaltam az egész évi adót, majd most, kb. 1 hétre rá kijött a csekk az első részletről amit Márc. 17-ig kéne befizetni. Nem írják viszont hogy amennyiben már kifizettem utalással, úgy hagyjam figyelmen kívül az értesítést és egyben a csekket. Mielőtt bemennék mikor időm engedi megérdeklődni, szeretném ha néhány tapasztaltabb ember megnyugtatna hogy nem dobtam ki az ablakot egy csomó pénzt.

2014. febr. 28. 18:53
 1/1 anonim válasza:
Nem dobtad ki, csak ezek ilyen lassúak és bénák... és máshová érkezik meg a pénz, mint akik küldik a csekket. De ha nyugodt akarsz lenni, nyomtasd ki a bizonylatot és küldd el nekik ajánlott levélben.
2014. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!