Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Segédmotoros kerékpár kötelező...

Segédmotoros kerékpár kötelező biztosítását ha nem fizetem akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Évfordulóra történő biztosításomat máshol kötöttem meg, viszont a régit nem engedik felbontani mert a 30 napos határidőn már belül vagyok, de az új már életbe lépett.

Ha a régit nem fizetem be akkor mi történik? Köszönöm.



2014. márc. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Felbontják a szerződést díjnemfizetés miatt. Azaz megszűnik. Semmi egyéb, nem kapsz feketepontot a biztosítónál, meg ilyenek.
2014. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi nem történik. Mivel nem rendszámos a motorod így nem tudják kivonatni a forgalomból. Ez csak a biztosító tipikus lehúzása.


Én is voltam így, hogy egyszer írtam nekik, hogy többet nem fizetem, mert eladtam. Kérték az adásvételit meg mindent. Semmit nem küldtem el, azóta néha próbálkoznak, hogy kiküldik a csekket hátha "véletlenül" befizetem.

2014. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a lényeg hogy akkor nem akarják majd behajtani rajtam semmilyen módon, meg semmi bírságot nem kapok emiatt.
2014. márc. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!