Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nem Magyar állampolgárra (aki...

Nem Magyar állampolgárra (aki am. Rendelkezik C/E kategóriás jogosítvánnyal) is ugyanúgy érvényes a PAV vizsga azon feltétele miszerint 2 évnél idősebb jogosítvánnyal kell rendelkeznie? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Üdv, egy olyan kérdésem lenne hogy: Mint (csak) szlovák állampolgár rendelkezem C és E kategóriás jogsival, ezeket 2013 végén szereztem meg, na most ha Magyarországon szeretnék munkát vállalni mint kaminsofőr akkor szükségem van PÁV II-III-ra, de ugyebár annak feltétele a 2 éves jogosítvány, de ez állampolgárságtól függetlenül mindenkire vonatkozik? Úgyértem ha azt nézzük Magyarországon nem is szerezhettem volna még C/E kategóriát, miután a B-t is 2013 nyarán végeztem el.

#kategória #PÁV II III
2014. márc. 24. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!