Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudom beíratni a...

Hogyan tudom beíratni a forgalmiba az autón elvégzett átalakításokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tudom beíratni a forgalmiba az autón elvégzett átalakításokat? Német autóról van szó. (nyilván Németországban) Esetleg tud valaki valamit erről? Hogy pontosan hogy zajlik ez az egész? És hogy milyen díjakkal lehet számolni?

(értelmes válaszokat várok!)

Köszönöm!



#német #forgalmi #Átalakítások
2014. júl. 24. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy milyen átalakítások vannak rajta, mert van amihez műbizonylat kell (ezeket már el is buktad), és van amit be se kell jegyezni!
2014. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.9PD TDI-ről van szó.. ARL motorkóddal..

Motorban 1-2 okosság 250-260 ló

RS fék, Koni állítható futómű, 19-es felni, kipufogó rendszer hátul sötétített ablakok (3 ajtós) igazából ennyi lenne a nagyja..

2014. júl. 24. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
NKH központi vizsgaállomásán kéne leműszakiztatni, de így aligha fog átmenni.
2014. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: szövegértés egyes! NKH mi,németországban? Még magyarországon se kell ezek miatt!


Az átalakításaid jó része pedig nem nagy ügy. A chip tuningot senki se fogja nézni, nem mérnek teljesítményt.

A fék és a futómű gondolom rendelkezik európai jóváhagyási jellel, így azt se kell papírozni. A kipufogó és a fólia meg műbizonylatos, mert azzal kell igazolnod a zajkibocsájtást, a fóliánál pedig a fényáteresztést. Bár nálunk a B oszloptól hátrafelé nem érdekel senkit a fólia, gondolom a németeknél is így van.

2014. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!