Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vizsgázhatok magyarországon...

Vizsgázhatok magyarországon angliai jogositvánnyal?

Figyelt kérdés
Mo-n csináltam az autó jogsimat, amit azóta honosittattam, viszont szeretném megcsinálni otthon az A2 kategoriat(21 éves vagyok, nincs lehetosegem nagyobbra). vissza kell honositani a jogsimat vizsga elott?

#jogosítvány #honositas magyar vizsga
2014. júl. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert honosittattad(gondolom Angliában) a jogsidat, azért az akkori magyar vizsgaeredményed nem veszett el!
2014. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, Angliában.
2014. júl. 29. 18:20
 3/5 anonim válasza:
33%
Nem. Bármely EU-s jogsit el kell fogadja bármely EU-s tagállam, beleértve különcködni igen kedvelő dilettáns szar Angliát, és pattogó hazudozó putrilakó fos Magyarországot is.
2014. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Énnis így csináltam mint te akarod, csak nagymotorra. Elfogadják az angol jogsit, nincs semminprobléma belőle simán csinálhatom a tanfolyamot és a vizsgákat.

Viszont masik angol jogsit a magyarok nem tudnak adni neked amibe bele van "pecsételve" az A kategória ezért be kell vonják az angolt, és kocserélik magyarra. Persze rajta lesz a B is.

Utána annyi, hogy Angliában megint vissza cseréled angolra.

2014. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2014. aug. 16. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!