Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mire számítsak? Leesett a...

Mire számítsak? Leesett a redszámtábla. Mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
tegnap kocsimmal beletolattam a möggöttem parkoló kocsiba. Egyetlen kár keletkezett. A rendszám tartó keret letört, a rendszzám leesett. Az eset után egyből kitöltöttük a betétlapot, azt mondta az ipse majd jelentkezik. Mire számítsak, mennyibe fok kerülni zsebbe, vagy ha biztosítós dolog lesz belőle mik a következmények? (A kocsi aminek nekimentem a lökhárítóján lekopott a festék egykét helyen még az incidens előtt. Lehet hogy ezt is a nyakamba varja?)

2014. okt. 3. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, valószínűleg ebből fogja megcsináltatni... :/


ott helyben kellett volna mondani, hogy 5ezer forint itt van, azt húzz ... :)


de amúgy ha a kárszakértő nem dől be ennek, és megállapítanak mondjuk pár ezer forintot, akkor lehetőséged van felajánlani, hogy kifizeted te a kárt, így maradhatsz a jelenlegi bónusz fokozatodban


(ha magas az összeg, akkor szívás, lejjebb kerülsz 2 szintet, a csávó meg jól járt)

2014. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért kellett biztosítózni egy ilyen semmiség miatt? Mondjuk én alapból el is húztam volna. De könyörgöm benzinkúton ami a legdrágább hely is ezer ft egy rendszámtábla tartó. A lökhárító festés javítása lejött összesen pár centin, fillérekből megvan. Ezért elveszted a bónuszod, ügyes leszel.
2014. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, akkor a rendszámtábla tartó kerete tört el?

És ezért kitöltöttél egy baleseti bejelentőt? Az a műanyag pár száz Ft.

Itt pl 1 db 690 Ft

[link]

Biztos vagyok, h bármelyik autósboltban lehet kapni.

Adtam volna neki egy 1000-est, max 1500-öt, az utánajárás miatt, nehogy már egy párszáz Ft-os műanyag miatt soroljanak vissza a biztosításban, meg emeljék az összeget!

2014. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!