Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Finnországban leadtam a...

Finnországban leadtam a jogosítványom és kaptam finnt helyette ami 2044-ig érvényes. Közben a magyar lejárt. Finnek azt mondták, vissza se adhatják. Visszaköltöztem Magyarországra. Szabálykövetően vezethetek a finn jogsival (EU) Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 02:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tévedek akkor 6 hónap után kell legkésőbb honosítani a jogsidat ha életvitelszerűen Magyarországon élsz.
2015. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Uniós ország, asszem lehet vele vezetni itt is..

a törvényt nem ismerem, de én nem problémáznék..


persze te nem ezt kérdezted.

azt csinálnám, hogy járnék vele, és ha a rendőr nyomós okot mond, akkor friss orvosival kiváltanék egy újat...ugyanis a régit nem szabályszegés miatt vonták be...tehát orvosival érvényesíthatad, és újat adna ki..


mondjuk, ha a rendőr megállít, nem kell megszólalni..aztán valami lesz.

2015. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
magyar névvel magyar címmel csak meg kell szólalnod! de a többit írtam privibe!
2015. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben igényelnék egy új magyar jogsit, mintha elveszett volna, ahhoz elvileg elég egy új orvosi vizsgálat. A rendszerben benne van hogy Magyarországon mikor szerezted. A finnt elrakod otthon. :)
2019. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!