Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van egy autó családon belül,...

Van egy autó családon belül, édes anyám nevén és át szeretnénk íratni az én nevemre DE?

Figyelt kérdés
elvileg van vmi egyeneságon terjedő papír ami mentesít jó pár fillér alól mi lehet ez ? egyenesági rokon átírás vagy hasonló..

2015. aug. 3. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó viszonyban vagy anyáddal akkor ne írasd át. Csak több lesz a biztosítás és egy csomó plusz költség lesz
2015. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyenesági rokonok között tényleg nem kell szerzési illetéket fizetni még ajándékozáskor se. Cserébe minden nyilvántartásban szerepel az édesanyád neve, nem bonyolult kitalálni az ügyintézőnek, hogy kiről van szó. Azt már meg se említem, hogy a szerződésben is le lesz írva az összes adat.
2015. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivel nem úgy alakult az életünk, ha újra forgalomba helyezzük az autót a végre hajtó elvinné, ezért szeretnénk átírni a nevemre és forgalomba helyezni.
2015. aug. 4. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja értem, aki nem engedheti meg magának ne autózzon...

Ezzel nem lehet mit kezdeni.

2015. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!