Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik a legolcsóbb biztosító?

Melyik a legolcsóbb biztosító?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Új jogsival vennék kocsit de kéne 1 felelősség biztosítás előtte.

Az érdekelne hogy szerintetek melyik Biztosító a legolcsóbb?Casco nélkül.


Lakhelytől független az ilyen? Én Esztergomban lakok.



2015. nov. 4. 17:13
 1/8 szántóvető ***** válasza:
ha megvan a kiszemelt autó akkor kikeresed az adatait és kitöltesz egy kalkulátort oszt láthatod szép sorban hogy a biztosítóknál milyen árakon köthetsz kötelezőt.
2015. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez korrektül tükrözi hogy kb mire lehet számítani eggyes biztosítóknál... kitöltöd az adataiddal meg a leendö autód(vagy kiszemelt autó) adatait aztán megnézed melyik a legolcsobb...


kb 5 perc...


(tudtommal számít hol laksz... forgalmasabb nagyvárosban szerintem drágább lehet)

2015. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Okos dolog a kalkulátor, használd...

Csak a személyes adataid beírásával leszel okosabb, lényegtelen, hogy másoknak mennyi a biztosítási összeg.

Azt már érdemes figyelembe venni, ha közel azonos értéket dob ki több biztosítónál, ne egy megbízhatatlan, névtelent válassz, amelyiknek még irodája sincs a közeledben.

2015. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

KÖPE vagy KÖBE azt dobta ki a legolcsóbbnak.

Életbe nem hallottam ezt a biztosítót eddig.

2015. nov. 4. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ragaszkodni a legolcsóbbhoz... válassz egy olyan biztosítót, ami picit drágább ugyan, de van neve, megbízhatónak véled, és van a közeledben irodája.

Pl: K&H, Allianz, Signal, MKB, Union közül melyik a legolcsóbb, és van-e tőlük lényegesen olcsóbb?

2015. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

van bőven. csak ez a hülyeség idegesít.

Nem elég a biztosítás. Még arra is kell 30% adót fizetni.

Úgy már húzós az ár.


Azért is nem mindegy hogy milyen árban kötök.

2015. nov. 4. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
A köbe teljesen jó....nekem van ott kgfb-m!
2015. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pontos számításhoz kellenének az autó adatai is, ami ugye jelenleg még nincs a birtokodban, így nincsenek pontos adatok.

(évjárat, köbcenti, üzemanyag)

Ezen kívül különböző kedvezmények is lehetnek, mint az online biztosítás kötése, egész éves összeg befizetése, email cím, folyószámla, stb.

2015. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!