Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Érdemes Casco-t kötni?

Érdemes Casco-t kötni?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes cascot kötni 2002 -es Renault.-ra.Én is és a lányom is most szereztük meg a jogsit, kezdők vagyunk.Gondoltam az első évben kötök.Vagy olcsó autókra nem érdemes?
2016. jan. 15. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, kiszámolni a díj és önrész ismeretében. Merre jártok, hol van hagyva a kocsi (parkolás), esélyes-e az ellopása.

Nekem elég drága kocsim van, magas lett volna a Casco, főleg az önrész, úgy döntöttem nem szórom a pénzt feleslegesen. Ha én okoznék kárt, a kötelező fedezné. Egyszer akartam rá 1 hónapost kötni, mert Ukrajnába mentem, közel négyszázezerre akartak lehúzni. Inkább béreltem napi 10ezerért egy kocsit a három napra. Szóval mérlegelni kell alaposan. (N)

2016. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miután a te autód ha jól számolom 14 éves, ezért nem köthetsz cascót, csak az autó 12 éves koráig . De ha lesz fiatalabb kocsid jó dolog. Én kihasználtam a cascot rendesen. 2012 kia ceed, tavaly egy törés, motorháztető, lámpa, néhány dolog cseréje 560 ezer ft. Egy kő, szélvédő megrepedt 250 ezer ft. Gyorsan összejön a dolog és én megfogadtam mindig lesz.Minden fizetett a casco az önrész után. Inkább próbáljatok meg úgy vezetni ,hogy rutinos sofőr legyen mellettek, ( ausztráliában az első évben csak tapasztalat sofőrrel vezethet a tanuló, vagy sötétben nem stb..)a kis kitérő után, az ember általában akkor töri össze magát mikro már azt hiszi ő jól vezet és nem tud hibázni, 1-2 éves jogsival sokszor.
2016. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 éves kocsira még simán lehet kötni cascot.

Mekkora az értéke?

Milyen típusú?

2016. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!