Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek? Kapok belőle...

Chrisbeer kérdése:

Szerintetek? Kapok belőle valamit?

Figyelt kérdés
svájcbol vettem egy autot adásvételin csak a pecsét volt nem volt álá irás pénteken be vittem az adás vételit és mondták h nincs alá írva aláirtam és hetfőn vissza vittem az okmány irodába ugyan az az ugyintéző volt és beleköttöt h 3nap alat tutti nem jártam meg svájcot hamisitva van a papir stb ezért be küldi elenőrzésre szerintetek kapok belőle valamit? de ha fel hivják a svájci kereskedőt akkor azt fogja mondani h igen alá irta származási elenőrzést fizettem be

2016. ápr. 18. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak a te aláírásod hiányzott? Ehhez minek kellett volna kimenni Svájcba, hogy te aláírd? Nem értem az ügyintéző logikáját. Biztos másra haragudott csak rajtad töltötte ki. Van ilyen.
2016. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a kereskedő alá írása hiányzott de a pecsét ott volt én alá írtam és elküldte elenőrzésre .. :/
2016. ápr. 18. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ja értem. Az nem biztos hogy jó hogy te írtad alá a kereskedő nevében (ha jól értem) de ha ő igazolni fogja hogy ő írta alá akkor nem szólhatnak semmit.
2016. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm itt parázok :D
2016. ápr. 18. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg mi lett, mert érdekel! Az okmányirodás illető pedig nagyon törekszik rá, hogy a hónap/év dolgozója legyen...
2016. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
majd meg irom aztán be panaszolom :)
2016. ápr. 18. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Szólj a kereskedőnek, hogy tudja mi a szitu. :D Bár az si elhet, hogy alapból azt mondja aláírta mert tényleg simán csak megfeledkezett róla és abban a tudatban van h aláírta.
2016. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Te csalsz és utána még te akarsz "bepanaszolni"...
2016. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen én :D
2016. ápr. 20. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
3 nap alatt lazan meg lehet tenni oda/vissza Svajcot, kb 1000 Km az egesz. Ezt sztem nem lehet vitatni.. Rossz napja volt az ugyintezonek, vigyel neki egy bonbont legkozelebb..
2016. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!