Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Üdv! Kaptam egy határozatot...

Üdv! Kaptam egy határozatot az autóm forgalomból való ideiglenes kivonásáról. Vajon meddig használhatom a járművet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kivonásról kaptál értesítést, akkor már közúton nem használhatod.
2016. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hatarozat mar jogerore lepett, tehat egy percig sem. Ha igazoltatnak, azonnal lebuksz, mert online lekerdezheto.
2016. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma kaptam meg, tehát hatályba még nem lépet, ha jól tudom innét számítva 15 nap. van fellebbezési lehetőség is.
2016. aug. 9. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

A járműveket nem szokták csak úgy kitiltani a forgalomból, annak van oka is!

Például, ha nem fizeted a biztosítást, KGFB nélkül pedig nem szabad közlekedni egy métert sem!


Mellesleg ha ma kaptad meg az iratokat, akkor biztosan meg vannak még, tehát csak el kell olvasnod, hogy mi áll bennük, és értelmezned kell.

Ha van fellebbezési idő, akkor az is szerepel a záró részben.

2016. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Kivonattad a forgalomból? Akkor miért akarsz vele menni?

Nincs itt ellenmondás?

2016. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kozák györgy válasza:
32%
Van 15 napod!!! Attól függ mit akarsz csinálni? Menj be a hivatalba, és elmondják mit tehetsz! Nálam is így volt!! Válthatsz üzembentartót is például, vagy rendezheted ha díjelmaradás miatt akarják kivonni!
2016. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!