Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elvették a "B"-s jogosítványom...

Elvették a "B"-s jogosítványomat fél évre, ittas vezetésért, lesz után képzés? Ha igen, mennyibe fog kerülni és milyen időközönként indul?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Megérdemelnéd hogy a kresz vizsgától kezdve mindent végig kelljen csinálnod természetesen pénzért :S
2010. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor elvették nem mondták hogy mi a teendő?
2010. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták h 3 hónapot kapok pénzbírság nélkül, aztán jött a papír, hogy 6 hónap + utánképzés...
2010. ápr. 23. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Hál' Istennek. Ha rajtam múlna soha nem kapnád vissza.
2010. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy az imént csak annyit írtam ide, hogy azért más édesanyját ugyan ne szidja már, mert ilyen stílussal nem csodálom, hogy ittasan vezet, erre el is tűnt a válaszom...

Holott az ő k..va anyázását jeleztem előtte a moderátorok felé...

2010. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha valaki a kérdésemre adna választ és nem felesleges következtetéseket vonna le a belső tulajdonságaimról?
2010. ápr. 23. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz utánképzés, de a költségekről és a képzés indulásának az időpontjáról szerintem az illetékes rendőrkapitányságon érdeklődj, mert biztos, hogy településenként eltérő időben vannak az utánképzések.
2010. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen el kell menned utánképzésre. Ha közúti járművezetéstől 6 hónapra vagy ennél hosszabb időre tiltanak el valakit, csak az elvégzett utánképzés után kaphatja vissza a vezetői engedélyét.

Azt, hogy mennyibe fog kerülni nem a rendőrkapitányság tudja megmondani!!

Nézd meg a Nemzeti Közlekedési Hatóság honlapján, melyik regionális igazgatósághoz tartozol, és hívd fel őket!

Az utánképzés jelentkezésekor magaddal kell vinned azt a határozatot, melyben az okmányiroda eltiltott a járművezetéstől és utánképzésre kötelezett.

Mindig egyedi elbírálástól függ, hogy mennyit kell fizetned. Nem akarlak elkeseríteni, de volt olyan ismerősöm, aki közel 150.000 Ft-ot fizetett!

2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az utánképzés tavaly 30.000 rembe került, de elsőre sikerült! annyi hogy újra kell kreszvizsgát tenned, plusz pszichológus kikérdez, kinézi minden mozdulatod, szavad, plusz van egy forgalmi vezetés ahol bebizonyitod az utánképzős oktatódnak h tudsz vezetni itt egy dologra figyelj, a követési távolságot kb 5 métert tartsad be!!!
2010. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja és kérelmet kéne irnod hogy kell a munkádhoz! nekem 8 hónapot levittek 4 re!
2010. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!