Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » CASCO fedezi azt, ha az autóm...

CASCO fedezi azt, ha az autóm tetején ugráltak (ill. fogalmam sincs mit csináltak), és behorpadt, megrepedt?

Figyelt kérdés

Sima nyílt parkolóban tudom csak tartani a kocsit, sokszor sötétben, és sztem a szokásos történt, azaz tök részegen szállingóztak haza a fiatalok a szórakozóhelyekről, és valamelyiknek jó bulinak tűnt felmászni a kocsi tetejére és ugrálni kicsit. Legalábbis én csak ezt tudom elképzelni, lényeg a lényeg h reggel úgy találtam h lett rajta 2 nagyobb horpadás és több kisebb. Ha jól tudom, egy autó tetejét nem lehet cserélni, azaz most ilyenkor mi van?


Egy tető-tönkremenés totálkárt jelent biztosítási szempontból?

Szerintetek? Vagy le tudják annyira bontani belülről a kárpitot, hogy aztán onnan kikalapálják és újrafényezik?


2016. okt. 8. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Megtudják csinálni. A biztosítóhoz fordulj vele.
2016. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!