Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meddig kell befizetni az éves...

Meddig kell befizetni az éves kötelező díját?

Figyelt kérdés
Nem váltottam, ugyanannál a biztosítónál maradok, a kalkulációt megkaptam tőlük (illetve az alkusztól, akin keresztül előző évben kötöttem), de abban az e-mail-ben nincs semmi utasítás határidőre vonatkozóan, sem bankszámlaszám. Ugyanoda kellene utalnom, mint tavaly? Kihez forduljak az alkuszhoz, vagy a biztosítóhoz?

2016. dec. 15. 09:06
 1/2 anonim válasza:
Szia, A KGFB-t a forduló napjáig kell befizetni (ha máshol nem ezt az eredeti kötvényeden látod) de szerintem mindenképpen kell, hogy kapjál egy e-mailt az utalásra vonatkozó instrukciókkal. Például lehet, hogy lesz egy egyedi azonosító amit fel kell tüntetned az utaláskor.
2016. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ha nem váltottál, azt nagyon jól tudja az alkusz is, meg a biztosító is. ha figyelmesen elolvasod a biztosítás feltételeit, akkor látod, hogy hatvan nap a türelmi idő...időben értesítenek..ha neten utalsz, akkor az amúgy is pik-pak...ha csekken, akkor rajta lesz a határidő.


nyugi. Ne fordulj senkihez, majd írnak.

2016. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!