Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eredetvizsga segitség hogyan?

Eredetvizsga segitség hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt autót, magánszemélytól segitettek a megfelelő autó kiválasztásában, sikerült is egy kitünő állapotban lévő renault ot venni, elmagyarázták hogy mi a teendő még vele, eredetiségvizsga törzskönyv, ilyenek csak én nem értek még annyira hozzá hogy működik ez és már vérciki állandóan szaladozni testvéremhez ismerősökhöz hogy jöjjenek velem, mert hát senki nem ér rá hisz mindenkinek megvan az élete örülök hogy a biztosítót elintézték nekem ha tudnátok segíteni? Első autóm. Köszönöm

2017. jan. 9. 08:44
1 2 3
 1/23 Beviz Elek ***** válasza:

Guglizz rá hogy hol csinálnak. Jellemzően egy sima szervíz ahol eredetvizsga is van.

Ha megvan a cím/telefonszám, akkor kérsz időpontot és odaviszed az autót a papírjaival és papírjaiddal.

2017. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Eredetiség vizsga igazolást műszaki állomásokon lehet beszerezni, ahol műszaki vizsgáztatnak is autókat.

Általában hirdetik is a lehetőséget.

2017. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, találtam is 1390 cm3 autónál 17000 tallér
2017. jan. 9. 09:02
 4/23 A kérdező kommentje:
És ezután lehet menni az okmányirodába? Átirás? 1390 cm3 2002 es évjáratnál 55kW os motor az kb 55ből kijön?
2017. jan. 9. 09:03
 5/23 Beviz Elek ***** válasza:

Van kalkulátor az árakhoz, nem tudom mennyi most mindennel együtt.


Igen, mész az okmányirodába és átíratod

2017. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az okmányirodába nem muszáj a kocsival menni szóval oda elegek a papirjai?
2017. jan. 9. 09:16
 7/23 anonim ***** válasza:

De vidd a biztosítást igazolását is. Mert az is kell az átíráshoz.


(amúgy célszerűbb lett volna vásárlás előtt informálódni ezekről, hogy mi a teendő)

2017. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Beviz Elek ***** válasza:
Nem kell a kocsi. A kocsi minden papírja és a te papírjaid legyenek nálad.
2017. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Beviz Elek ***** válasza:

Törzskönyv, forgalmi, adás-vételi, biztosítás

Szig, lakcímkártya

Péééz

Most ennyi jut az eszembe :D

2017. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az okmányirodába érdemes bankkártyát vinni, amelyen természetesen van elegendő pénz az átiratás kifizetésére, s akkor nem kell még a befizetések miatt is fölösleges köröket futni (el a postára és vissza).
2017. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!