Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma hátulról belém jöttek....

Ma hátulról belém jöttek. Szokásos ráfutásos baleset. A károkozó elismerte a felelősségét, de sajnos rendőrt hívott. Itt derült ki, hogy nekem lejárt a jogsim és orvosim is. Kérdésem ha a károsultnak van lejárva vajon az ő biztosítója fizet e?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"A károkozó elismerte a felelősségét, de sajnos rendőrt hívott" - és miért hívott rendőrt?

Talán arra gondolt, hogy hibáztam, szólok a rendőröknek, úgy fizetnék még egy kis szabálysértési bírságot is... valószínűbb, hogy nálad vélt valami gubancot.


A biztosítók szeretnek kekedkedni, ha okot, ürügyet találnak.

2017. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fizetni fog a biztosito, te meg kapsz majd a rendorsegtol egy szep osszegu csekket a lejart jogsi miatt.
2017. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kettő még véletlenül sem függ össze.


Az, hogy belédfutott egy másik autó, az biztosítási ügy. Nem voltál ittas, nem tolattál, a rendőrség őt hozta ki 100%-ra.


Hogy neked lejárt valamid, az rendőrigazgatási ügy, a biztosítónak ahhoz semmi köze. Ahhoz igen, hogy volt-e biztosításod, még ha nem is te okoztad a kárt.


Nyugi, a kettő szétválasztva fog futni, te ne szégyenkezz a biztosító előtt. Még csak meg sem említhetik, pláne, hogy a szemedre vessék.


Próbálkozni szoktak(nem írom le mivel) de azt nem kell beszopni..


intézzék a kárfelmérést, oszt fizessenek.

A lejárt jogsi a yard dolga. nem függ össze.


a biztosító fizet, mert az autót javítják, és nem téged.


csak keményen!

2017. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csekket kaptam a helyszínen,a rendőrök nagyon korrektek voltak,le a kalappal,az én hibám, hogy le volt járva,a minimumumot kaptam csak 5 ezret.

A károkozót feljelentették közúti veszélyeztetés miatt.

Szóval biztos nem örült a döntésnek.

Csak ismerve a biztosítókat,félek, hogy belekötnek a lejárt jogsimba.

2017. jan. 27. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért hívott rendőrt? Csak kíváncsi vagyok, nem kötözködök.


Ha nem lett volna jogsid, akkor abba bele lehet kötni, de csak lejárt, ennek semmi köze a vezetéshez, ez csak egy okmány lejárata. Nem is kell tudnia róla a biztosítónak, nem is fogja kérdezni.

2017. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet azt hitte valamit kihoznak a javára...én mosolyogtam, tudtam, hogy nem hibáztam,a sor fékezett,fékeztem én is, ő meg telibevágott hátulról...idősebb volt,talán azért, passz
2017. jan. 27. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy eset, hogy a károsult balesetnél valamiért elhajtott és nem érdekelte a biztosító cucc, a károkozó meg hisztizett meg miegyéb... végül jelentkezett a károsult és a biztosító fizetett ( blikkbe olvastam szóval lehet nem igaz ) de engem ez a vélt történet arra enged következtetni, hogy pont nem érdekli a biztosítót, hogy mikor járt le az orvosid.. károsult vagy, nem károkozó.


Csak ügyesen!

2017. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A károkozót feljelentették közúti veszélyeztetés miatt.

Szóval biztos nem örült a döntésnek. "


Nehogy már te érezd magad rosszul a dolog miatt :)

2017. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az emberek sok mindent csinálnak felindulásból. Egyszer én is koccoltam. Illető 2*2sávos főútra akart macisajtos táblákból nagyívben kikanyarodott úgy, hogy én is meg egy csuklós busz is ment a főúton. Gondolom azt hitte még kiér előttünk. Lehiggadt és elengedett még a rendőrök elött mert tudta ő a hibás. A kocsijába középen meg ment egy film amikor egyedül vezetett...😁
2017. jan. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ismerős rendőrre számított, azt akarta eljátszani, hogy te tolattál bele.
2017. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!