Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Közlekedési baleset mennyi...

Közlekedési baleset mennyi kártérítés jár?

Figyelt kérdés
Kérem olyanok írjanak akik konkrét esetet tudnak. Lehet privatban is. Köszönöm
2017. márc. 9. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel igen sok tényezöt kellene tudni, ezért itt nem fog tudni senki rendes választ adni.
2017. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván csak nagyjábóli összegekre lennék kíváncsi és mindenféle eset érdekel hogy össze tudjam hasonlítani az én esetemmel. Maradandó sérülésem van és ahhoz képest amiket olvastam ügyvédi oldalakon igen kevésnek találom.
2017. márc. 9. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehhez egyrészt tudni kellene, milyen biztosításod van (mi áll a ktvényben), másrészt mi történt (a baleset részletes leírása) meg a fennálló állapot pontos ismerete.
2017. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj az ezotéria rovatba....ott vannak a látók......ugyanis nulla informacio alapjan nem tudom milyen valaszt varsz.....
2017. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, tied a hét kérdése. Semmi info, de választ akarsz.
2017. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legalább 0 Ft.

Legfeljebb a csillagos ég.

2017. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetekre voltam kíváncsi nem a paraszt kommentekre. De jellemző ennyi rosszindulatú, unatkozó ember is csak itt élhet. Nem azt kértem hogy látatlanban tippelgessenek a hozzá nem értők. De Köszi hogy időt szántatok a kérdésre.
2017. márc. 9. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyire jellemző ez az oldalon sajnos.....hogy valaki idejön,beböfög valami értelme nincs,vagy minden féle egyéb infót nélkülöző betűhalmazt a végén egy kérdőjellel és akkor várja a pontos preciz válaszokat,amit ha nem kap meg akkor jön a hiszti.....amugy is személyes kedvenceim ezek a "csak úgy általában" kezdetű kérdések......

De hogy értsd,továbbra sem tudunk mit írni ha nem mondasz semmit,azt meg nem értem hogy rajtad mit segit az hogy más mennyit kapott.......

2017. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!