Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A kocsimnak a műszaki vizsgája...

A kocsimnak a műszaki vizsgája 2015. 07 hóban lejárt, biztosítása díjnemfizetés miatt szűnt meg 2016. novemberében. Most ideiglenesen kivonatnám a forgalomból. Mit kell miatta fizetnem, hogy csak halogattam a dolgot?

Figyelt kérdés

#KGFB #fedezetlenségi díj #díjnemfieztés
2017. márc. 19. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ez nagyon sokba fog kerülni. Nem kaptál leveleket? Vagy csak nem tudtad értelmezni? Elvileg már rég kivonták a forgalomból. Díjnemfizetés miatt automatikusan kivonták, de erről kapnod kellett egy levelet a kormányhivataltól, amit jó pár felszólítás megelőzött. Ideiglenesen amúgy is csak fél évre lehet kivonatni, de itt már az is bőven lejárt. A biztosítás hiánya miatt fedezetlenségi díjat kell fizetned, ami kb. 500 forint/nap, plusz ezután elveszted a bónusz besorolást, és kezdheted előröl, B0-ról, de a biztosítótól is biztos kaptál jó pár levelet erről.

Szerintem add le a bontóba az autót, és több autód ne is legyen.

2017. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy levelet kaptam, hogy díjnemfizetés miatt megszűnt a szerződés, ezt a biztosítótól. Semmi mást nem. Nyilván, ha lett volna miből, fizettem volna a biztosítását, de a kocsi amúgy is gólyalábon áll, így nincs műszaki, nincs biztosítás, nem kell vele foglalkozni. Ha lesz pénzem megjavíttatni, akkor befizetem a biztosítási maradékot.... Köszi a választ
2017. márc. 19. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dragam nem csak biztositasi maradek lesz az, hanem ezen kivul plusz napidijban buntetes, ami ha 300Ft-tal szamolunk, 4 honapra (120 napra), 36ezer plusz lesz. Ha nem volt penzed, nem az a megoldas, hogy fogom es nem fizetem, hanem mar akkor ki kellett volna vonatni. De hat igy az ido is ketyeg es minden egyes nap gyulik az osszeg. Nincs az meg kivonatva.
2017. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!