Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Canadában élô magyar állampolg...

Edina D.N. kérdése:

Canadában élô magyar állampolgár vagyok. Kb 3 hétre tervezek hazautazni családdal. Canadai jogosítvánnyal vezethetem-e a testvérem magyar rendszámú/ műszakis autòját?

Figyelt kérdés

-kell-e kölcsönadási szerzôdés?

-kell-e külön biztosítás?


2017. ápr. 18. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezetheted. Itt nem kell külön biztosítás.
2017. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a kanadai jogosítványoddal csak kölcsönzői autót vezethetsz.
2017. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor hasznalhatnad Magyarorszagon a kanadai jogositvanyodat, ha kanadai allampolgar vagy es van nalad kanadai utlevel.


Amikor az amerikai ismerosom Mo-n autot vezetett arizonai jogositvannyal es a rendor megallitotta, akkor elkerte tole az amerikai utlevelet is, mert az amerikai jogositvanyt nem fogadta el szemelyazonossag igazolasara.


Ha magyar allampolgar vagy akkor szerintem csak magyar jogsival vezethetsz de majd jon valaki aki bemasolja az ide tartozo jogszabalyt!

2017. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!