Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vizes úton este hazafelé...

Vizes úton este hazafelé átszaladt előttem egy róka vagy kutya, fékeztem és megcsúsztam, az autóm bal elejével egy betonelemnek csúsztam. Az autót félrehúztam egy parkolóhelyre, nagy baja nem történt, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 21:01
 1/7 nemcso ***** válasza:
100%
Ha van casco, elmész a biztosítodhoz és rendezed velük, ha nincs, saját zsebből megoldod a javítást.
2017. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg arra gondoltal hogy a biztosito akinel a kotelezot fizeted majd ad neked valamennyi pénzt mert károd lett,akkor nagyon eltévedtél!

Itt maximum a casco jatszik!De ugye ott is lesz önrész!

2017. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát zsebből meg kell csináld sajnos.

Amúgy mi történt? Maga a fékezéstől csúszott meg az autó? Mert az nem túl normális szerintem. Vagy elrántottad a kormányt? Az megint nagy hiba, mert egy rókát, vagy hasonló állatot érdemesebb elütni, mint a kormányt rángatni, mérlegelni kell. Bár akkor is tört volna az autó.

2017. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Ha van casco az fizet, mas nem.
2017. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem teljesen világos számomra, mire is vonatkozik a kérdés, de szerintem a legfontosabb teendő ebben az esetben az, hogy alaposan elgondolkodj azon, mit csináltál rosszul.


Fékezéstől miért csúszik ki az autó? Hogy lehtséges, hogy az autód bal elejét összetörödegy hétköznapi szituácóban? Mi történt volna, ha a beton helyén egy buszmegálló van zsúfolásog óvodásokkal? Vagy ha jön szembe egy kamion?


Ezek sokkal égetőbb kérdések, mint az, hogy mennyiért viszi haza a tréler a verdát, vagy hogy mibe kerül a javítása.

2017. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a rókától betétlapot. Ha nincs neki akkor mond azt,hogy "Karak, akkor harag!"
2017. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy trabantról van egyébként szó és az este este történt ( fényes nappal nehéz rókát ütni, és az ovisok aludtak). de szerintem egy óvodás is ugyan így benyomta volna a kartont az elején ... én arra voltam kíváncsi amúgy azon kívül amit leírtatok, hogy kell e valakinek szólni hogy elütöttem a rókát, meg azonkívül hogy egyértelműen összeszedem konfettit az útról van e még más dolgom.
2017. máj. 24. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!