Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Évente mennyit kellene fizetni...

Évente mennyit kellene fizetni a kötelező biztositásra, ha első autónak ilyet akarok?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam kalkulátort, ezért fordulok ide. Első autónak egy Mercedes E280-at szeretnék majd venni. W124 kasznisból, kisebb motorral nem találtam jó állapotút számomra elfogadható áron, ami benzines. Ha egy ilyet vennék, mennyi lenne a kötelező biztositás rá (amit negyed évente akarnék fizetni)?
2017. jún. 9. 04:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Számold ki magadnak

www.netrisk.hu

2017. jún. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem igazán találtam kalkulátort"


Kár....tekintve hogy rogyasig van vele a net....egy guglizas utan meg eppen az az első talalat amit az 1-es irt

2017. jún. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általános kalkulátor azért nem nagyon van, mert biztosítóként változik.

A netrisk egy alkusz, akinél meg vannak a biztosítók ajánlatai, ezért tudod ott nagyjából összehasonlítani, de azért érdemes mindig megnézni a biztosítók honlapjait is.


A netriskkel azért vigyáznék, mert én már égettem meg magam velük. Kötésnél rendben volt, de egyszer váltáskor nem küldték el a felmondást a régi biztosítónak, én meg annak a tudatában, hogy már váltottam, csak a régi "nem fogta fel" (ez nem lett volna meglepő tőlük), az újat fizettem, a régit meg nem.

Buktam emiatt 5 bónuszt.


Persze netrisk kifizette "nagylelkűen" az éves különbözetet, de kérdem én, ki fizeti ki azt, amit a 5 év bónuszával buktam?

2017. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gugli a barátod
2017. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vettél?
2023. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!