Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó eladás bejelentése,...

Autó eladás bejelentése, azonnal fogadnak?

Figyelt kérdés
Ha eladom az autót és besétálok az önkormányzathoz, azonnal intézhető? Fizikailag értem, bármely pultnál bármelyik ügyintéző megoldja? Nincs olyan mint forgalmi csináltatásnál, két hetes várakozási idő mert nincs időpont satöbbi. Tehát ha nyitvatartási időben besétálok megcsinálják bármikor? Köszi előre is

2017. júl. 21. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyitvatartási időben bemész, ha sorszámot kell húzni akkor a Gépjárműves szakterületet válaszd.
2017. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, ez eddig is stimm volt...


De a lényegi kérdésre sajnos nem válasz, azért köszi!

Nincs az oldalon senki aki adott már el autót és megtette ezt a lépést és elmondaná? Köszi!

2017. júl. 22. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én bementem hétköznap egy random időpontba a kormányablakba, a bejáratnál volt egy gép, kértem sorszámot. Rövid időn belül mutatta a kijelző hogy mehetek az X számú pulthoz. Odaadtam az adásvételit, bevitte a rendszerbe, adott rá egy pecsétet.

Mit lehet ezen jobban elmondani?

2017. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2017. júl. 22. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonnal. Ügyfélkapun add be. Így nem kell bemenni. :)
2017. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!