Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyit fizet a biztosító?

Mennyit fizet a biztosító?

Figyelt kérdés

Karamboloztam. A másik fél a vétkes. A kárszakértő azt mondta, 500ezer körül van a javíttatása. Mivel ez egy régi F astra, így gazdasági totálkáros. Azt mondta a piaci értékét fizeti a biztosító. Néztem használtautón hasonló kaliberű járgányokat, 170 és 370 között mennek. Az alját, a tetejét vagy átlagot számítanak? Az én autóm teljesen rozsdamentes volt sok új alkatrésszel. A 170-es meg tiszta rozsda.... mire számíthatok?

Köszönöm



2017. nov. 9. 00:24
 1/3 Ttibo ***** válasza:
Semmi jóra.
2017. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi jóra tényleg.

Kapsz egy átlagtól kicsit alacsonyabb összeget és legyél boldog

2017. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress egy jó ügyvédet, aki sikerdíjért a sz.rt is (értsd új alkatrészek ára, munkadíja, kiesett munkanapjaid, közlekedés megszervezése amíg nincs kocsi, esetleges nyakizom-meghúzódás miatti kártalanítás) kifenyegeti a biztosítóból.

Ismerősöm 8 éves Passat-tal járt így, totálkorosra törték neki. Az ügyvédje kiverte a biztosítóból egy új Passat árát! Hivatkozva arra, hogy használt autó vásárlásra nem kötelezhetik, illetve a régivel megegyező kategóriát hajlandó csak venni az ügyfele. Tessék. Ilyen is van. Nagyf.szunak kell lenni. Az ügyvédek azok.

2017. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!