Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmit elvette azt mondta...

SanyaZ kérdése:

Forgalmit elvette azt mondta ezennel ki van vonva a forgalomból?

Figyelt kérdés
Karamboloztam és az én hibám volt. Jött a ténylegesen rendes rendőr(kapitány) és elvette a forgalmit, azt mondta hogy ezennel ki van vonva az autó a forgalomból mivel hogy a futómű kiszakadt és ez az eljárás. Nem kell vissza a forgalmi mert csak alkatrésznek lesz már jó az autó, de akkor most semmi dolgom a roncsal? Pihenhet nyugodtan a kertbe?

2017. nov. 9. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Majd ha vége az eljárásnak, akkor leadhatod egy bontóban és a bontási igazolás birtokában vonathatod ki véglegesen forgalomból az autót. Ha nem teszed, akkor fizetheted a biztosítást és az adót.
2017. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom. A rendőr ránézésre műszakiztat???

Amikor anyósomék karamboloztak (após hibájából), akkor csak annyi volt, hogy mondta a rendőr, hogy a labonnem vihető (húzható) a kocsi, trélerrel kell mindenképpen elvinni.


Elég csúnyán összetört az eleje, de mint Kiderült Utólag, a motor nem sérült, így javítható volt.

De a rendőr nem vette el a forgalmiját.


Tudtommal ha megállít, es valami durva eltérést tapasztal, akkor küldhet műszakira. De hogy vegleg elvegye a forgalmit...


Az okmányirodába mindenképpen ki kell vobatnod, mert addig fizeted a biztosítást/teljesítmény adót. És végleg csak bontós papírral tudod kivonatni. Hhoz meg le kell adni a kocsit.

2017. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendőr ezt képletesen értette.

Az autó gazdasági totálkár, menthetetlen. Az eljárás végén véglegesen ki kell majd vonatni a forgalomból. Csak te nem értetted meg az utalást

2017. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!