Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam az automat de az...

Eladtam az automat de az eladás elotti 2 honapban nem volt rajta biztositas? A kormany ablak kuldott egy levelet hogy fizessembe vagy ez meg ez lesz de ugy hallottam ha nem fizetem be nem lesz kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 16:09
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
83%

"de ugy hallottam ha nem fizetem be nem lesz kovetkezmenye?"


1)szerinted ez a világ komolyan igy működik?

2)nézz el valamelyik közeli kórházba,ugyanis a héten akciós a gerinc.............

2017. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mekkora egy madár vagy nem a gerincemrol volt a kerdes hanem arrol shogy ugy hallottam elévul . De gondolom te azok koze tertozol aki meg se probalja ezt kivedeni nehogy penzt vegyenek ki a zsebebol ha jogosan ha nem te csira . De banom a kerdest hogy ide irtam mert fogadni mertem volna hogy ha az ember segitseget ker tipikusan elojon a magyar mentalitas es csak a masikat oltogatja inkabb mint hogy varmi ertelmessel tudna szolgalni
2017. dec. 11. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elévülni, ebben biztos lehetsz. Ha nem fizeted be, később a többszörösét fogják behajtani rajtad. De most komolyan, milyen összegről beszélünk, hogy akkora gond lenne befizetni? 3000 forint?
2017. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezt a magyar mentalitás dolgot egy ilyen kérdés után kar volt bedobnod,mert akkora öngól mint ide dubai.........de tudod mit ne fizesd be!Gondolom amugy is valami eget verő összegröl lehet szó,hogy enni sem tudnál 2 honapig miatta.......majd aztan amikor mar nem is hogy a többszörösére,hanem a sokszorosára hízott a tartozás majd úgyis bevasaljak rajtad!
2017. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogod fizetni. Tobbet is :)) Nem egy beosztottam van aki fizeti ezeket sorban már a fél ország behajtoit ismerjuk.
2017. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírom a választ, amit hallani szeretnél: ne fizesd be, nem lesz következménye.
2017. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!