Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a friss jogosítványhoz tartozó korlátozásokat?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 1 hónapos B kategóriás jogosítványom van.

Az ügyintéző hölgy, illetve még régen a kresz oktatóm elmondta, hogy 2 évig nem vezethetek külföldön.


Ezt mennyire veszik komolyan? Horvátországba mennénk, ha ott esetleg megállít egy rendőr akkor mi történik?

Mit lehet kapni ha megszegem a korlátozást? Vagy nem érdekli őket ha rendesen vezetek? Tudnak egyáltalán külföldön erről a korlátozásról? mert el tudom képzelni hogy csak valami magyar hülyeség...


2017. dec. 17. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kresz oktatód és az ügyintéző hölgy is hamis információkat terjeszt.

Ugyanis ha elmúltál 18, akkor nyugodtan vezethetsz bármelyik országban.


Kezdő jogsival csak az utánfutó vontatása tiltott.

2017. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jézusom... :D

Hát ennek nagyon örülök <3


Pedig esküszöm ezt mondta mindkettő... :D

2017. dec. 17. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Óóó bakker, milyen oktatók vannak, hogy ilyeneket beszélnek még 2017 végén is?? Aztán ezektől tanuljanak meg vezetni az emberek...
2017. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan veszik, 2 evig nem vontathatsz potkocsit.
2017. dec. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És úgy is mehetek hogy az én nevemen van az autó, de az üzembentartó édesanyám? Minden papír rendben van a kocsival különben csak kíváncsi vagyok hogy külföldön vagy a határon valamibe belekötnek -e?
2017. dec. 18. 18:10
 6/6 anonim válasza:
Nekem olyan oktatóm van hogy kressz táblákat alig tanultunk azt csodálkozik hogy megbuktam kresszen...
2017. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!