Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi alapján számolják az autó...

Mi alapján számolják az autó teljesítményét a biztosítók ha 3 motor van a járműben? Opel Ampera

Figyelt kérdés

2012-es opel amperáról van szó. Van benne kettő elektromos motor és egy benzines generátor (ami ha jól tudom 100kmph felett közvetlen is hajtja a kerekeket)

fő elekromos motor:111kw

másodlagos elektromos motor:55kw

generátor és harmadlagod benzines motor:63kw


Ezek összeadva 229KW osak. Mindet beleszámolják?


Bárki aki tudja vagy netán van is ilyenre biztosítása?



2018. jan. 5. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Forgalmi engedélyben mi szerepel?
2018. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vásárlás előtt vagyok még és a hirdetők is írják össze vissza.
2018. jan. 5. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hibrid Toyota esetén a forgalmi engedélyben szereplő teljesítmény adatot vették figyelembe, és (nem tudom mindegyik társaságnál van e ilyen), emissziós kedvezmény is volt a kötelező biztosítás díjszámításánál.
2018. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ami a forgalmiban van. ez elvileg a legnagyobb teljesítményű munkapont. ansima összeadás valószínűleg nem áll meg.

pláne ha a benzinmotor csak akkut tölt (soros hibrid)

2018. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!