Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gépjármű átírásakor a régi...

Gépjármű átírásakor a régi tulaj forgalmija törzskönyve az okmányirodában marad? Megsemmisítik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy megsemmisítik vagy archíválják
2018. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdeznék párat privátban olyantól aki képben van nagyon autóátírással kapcsolatban (jogilag)
2018. jan. 14. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi a gond?
2018. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Privát írtam. Köszönöm ,ha válaszolsz ha nem.
2018. jan. 14. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem írod ki ide?

Ez egy anonim oldal.


Én írattam már át jogtalanul NAV által foglalt kocsit, szóval tapasztalatom van...

2018. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. Én is árverésen vettem egy autót amit az adós eladott, holott foglalás volt rajta az okmányiroda hibázhatott mert bejegyezte az új tulajt. Ezért minden papír ellenére nem akarták rám írni miután megvettem. Hétfőn már hívtak, hogy megoldották átíratható (ez azóta megtörtént).

Köszönöm a segítséget.

Azért kíváncsi lennék te hogy írattad át?

2018. jan. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!